5 pomysłów na wieczór panieński


Wyjątkową chwilą w życiu każdej przyszłej panny młodej jest wieczór panieński, który niejako zamyka czas panieństwa i wprowadza w okres małżeński. To niezwykłe spotkanie w gronie przyjaciółek powinno być niezapomniane. Jak zorganizować taką imprezę? Oto kilka propozycji.Dzień w SPA
Niezwykle popularnym pomysłem na zorganizowanie udanego wieczoru panieńskiego jest spędzenie dnia w ośrodku odnowy biologicznej. Zabiegi kosmetyczne, relaksujące masaże, wyjątkowe makijaże i porady specjalistów - to niewątpliwe zalety takiego rozwiązania. Wszak każda kobieta uwielbia chwile relaksu, a nie każda może sobie na to pozwolić. Taki babski dzień w SPA to nie tylko możliwość spędzenia czasu w gronie najbliższych koleżanek, ale także solidna dawka relaksu, która na pewno przyda się zestresowanej i zabieganej przyszłej pannie młodej. Ciekawą alternatywą dla wyjazdu do profesjonalnego ośrodka jest zorganizowanie prywatnego SPA w zaciszu domowym. Wieczór poświęcony urodzie, zdrowiu i relaksowi - połączony z ploteczkami na każdy temat - na pewno będzie niezwykle udany.

Wieczór panieński w tramwaju - propozycja TramParty
Jedną z ciekawszych (i bardzo oryginalnych) propozycji na spędzenie wieczoru panieńskiego oferuje firma TramParty. Jest to wycieczka tramwajem, która odbywa się po ulicach niezwykłego miasta, jakim jest Kraków. Tramwaj jest pojazdem zabytkowym, ale w środku spełnia wszystkie kryteria nowoczesności - światła dyskotekowe, nagłośnienie i wytwornice dymu. O profesjonalny przebieg imprezy dba ekipa zawodowców, która składa się z motorniczego, dj-a, fotografa i organizatorów. Dodatkową zaletą jest fakt, iż to klient w dużej mierze decyduje o przebiegu wycieczki, a organizatorzy starają się w pełni sprostać wymaganiom. Zatem wieczór panieński może w całości odbyć się w zabytkowym tramwaju lub być uzupełniony o kolację w restauracji lub wejście do klubu tanecznego. A wszystko to w przyjaznej atmosferze i niezwykłym duchu stolicy Małopolski.

Wyprawa na kręgle
Wieczór panieński wcale nie musi kojarzyć się z całonocną imprezą i wędrowaniem z klubu do klubu. Nieco spokojniejszą opcją na spędzenie tego niezwykłego czasu jest wizyta w kręgielni. Jest to propozycja zwłaszcza dla pań, które lubią zdrową rywalizację i sportowe emocje. I co ważne - wcale nie trzeba być mistrzem w zbijaniu kręgli. Wystarczy dobry humor i dużo śmiechu, a zabawa na pewno będzie udana.

Wieczór filmowy
Doskonałym pomysłem na spędzenie wieczoru panieńskiego jest maraton filmowy, który można zorganizować w zaciszu domowym. Koszt takiej imprezy jest naprawdę nieduży - wystarczy zaopatrzyć się w kilka filmów, napoje i przekąski oraz odpowiedni nastrój. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się romantyczne komedie bądź największe romansidła w historii kina. Propozycji jest naprawdę dużo - od Pretty Woman, poprzez Love Story, aż do Titanica. I zupełnie nie należy przejmować się tym, iż większość z tych filmów oglądało się co najmniej kilka razy.

Wieczór w klubie
Jedną z najpopularniejszych opcji na spędzenie wieczoru panieńskiego jest wieczór w klubie - na przykład w dyskotece. I trudno się temu dziwić, gdyż ten szczególny czas powinien być przeznaczony zwłaszcza na zabawę. A przecież nic tak nie poprawia humoru jak dobra muzyka, sprawdzone towarzystwo, szalony taniec i specjalne drinki. Tym bardziej, iż wieczór panieński zdarza się zazwyczaj raz w życiu.

Wieczór panieński to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdej kobiety. Warto zorganizować go w sposób wyjątkowy, aby miłe wspomnienia pozostały na długie lata.

źródło: http://trampartykrakow.com/wieczor-panienski-w-tramwaju/

Comments

Post a Comment

Popular posts from this blog

Wady i zalety tabletek odchudzających

Dlaczego warto zainwestować w biurka z regulowaną wysokością?